Людинi дається батьками i Богом не тiльки життя один раз, та совiсть. Правда о Боинге венец войне на Донбассе . Абсурд : старые ВОРЫ родом и духом из совка "делают реформы" и "ведут" украинцев в Европу!? Что же ждёт Украину если война для власти надёжный мега выгодный бизнес , а коррупция стала основой государственности ?
[ Новые сообщения · Участники · Правила поведения · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Громадська думка хмельничан » Жизнь горожан и чиновников - депутатов между выборами » Комфортно ли горожанам и наше место в рейтингах ? » Зачем Хмельницкому аэропорт -назад в каменный век
Зачем Хмельницкому аэропорт -назад в каменный век
АлОстапенкоДата: Понедельник, 04.03.2013, 20:24 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

Этому дебилизму и воровству чиновников наверно не будет конца . Как можно уничтожить аэропорт в Хмельницком , который по сути был единственным таким в области и если власть в здравом уме она была обязаны наоборот приложить все силы для того чтобы этот транспортный узел работал для людей в 21 веке .

Самолёты продали , вышку продали ,теперь осталось по старой схеме содрать плиты и бетонку чтобы продать на щебень , а лётное поле продать под коттеджи .

Почему фонд майна в Хмельницком может прокручивать такие аферы в городе , где несметное количество разных прокуроров и депутатов разных мастей ,которые даже во сне пекутся о жизни людей ?

Почему стратегические объекты инфраструктуры и жизнеобеспечения населения Хмельницкой области приватизируются и распродаются без совместного рассмотрения сессий областных и городских депутатов ?

А заголовок статьи ниже об убытки в 275 тысяч ущерб причинённый аэропорту уничтожением его как цельного инфраструктурного объекта так вообще издевательство и кто его выявил видимо очень постарался на заказ его минимизировать в ДПI
Пусть для сравнения представят расчёт во сколько обойдётся стоянка с асфальтным покрытием не самого хорошего качества размером 50х50 метров под автостоянку , .которая потянет не меньше 250 тысяч

Да и странный подход 6авиакомпания принесла убытка 275 тысяч гривен государственному бюджету , а сколько же убытков принесено на десятилетия вперёд государству и людям ,Хмельницкой области , Хмельницкому уничтожением стратегического объекта ?

Почему например из Ивана Франковска постоянно летают регулярные рейсы на Киев или из других городов ,а для хмельничан не только стало роскошью ,но и уже в принципе нет откуда и на чём вылететьЦитата

Авіакомпанія завдала матеріальної шкоди на 275 тисяч гривень


Службовим особам авіапідприємства, які для набиття власних кишень за безцінь розпродували його майно, податкові міліціонери Хмельниччини підготували «жорстку посадку».

Увагу податківців у контексті проведення ними заходів з контролю за надходженнями до місцевих бюджетів, привернула господарська діяльність підприємства, здійснювана його керівниками фактично на не вигідних для нього умовах. А точніше його майно було продане за ціною, набагато нижчою від ринкової. При цьому за компанією рахується податковий борг в сумі понад 190 тисяч гривень, з яких 56 тисяч – до місцевого бюджету (плата за землю). А рядові працівники підприємства вже давно сидять без зарплати – їм роботодавець завинив понад 80 тисяч гривень. Про це інформує ДПС Хмельниччини.

Розкручуючи «клубок» сумнівних оборудок, працівники податкової міліції встановили, що на початку 2011 року 95 відсотків акцій тоді ще державної авіакомпанії були продані через Фонд держмайна у приватні руки.

Проте мрії новоявленого власника підприємства, явно далекого від льотної справи, схоже, були не про велике авіаційне майбутнє Хмельниччини. Так, вже наприкінці року нерухомість підприємства на території обласного центру продається за смішною ціною. За угодою, вартість приміщення площею понад 1,6 тисячі квадратних метрів була реалізована за 108 тисяч гривень. Тоді як ринкова вартість цієї будівлі, за оцінкою експертів, становить близько 2,3 мільйона гривень.

За кілька місяців «з молотка» пішли й літаки авіакомпанії. Вони реалізуються одному з хмельницьких товариств в якості відступного за раніше надану фінансову допомогу. Щоправда теж чомусь задешево: вартість трьох літаків Ан-24 та Ан-26 була оцінена в 1,1 мільйона гривень, що навіть менше суми наданої допомоги. А в той же час, як стало відомо правоохоронцям, керівники авіакомпанії пропонували придбати оптом вживані повітряні судна іншому покупцю, але вже за 700 тисяч доларів США (близько 5,5 мільйона гривень з тодішнім курсом НБУ).

Втім, угода виявилася фіктивною: фактично літаки нікуди не передавалися і навіть у державному реєстрі цивільних повітряних суден України залишилися за авіакомпанією. Однак це допомогло крутіям від авіації розвести руки перед кредиторами компанії, мовляв, вибачте, нічого в нас немає. А заодно й через занижену вартість проданого ухилитися від сплати податків.

Цікаво також, що угода укладена вже після того, як була порушена справа про банкрутство авіапідприємства, до того ж зроблено це було без згоди загальних зборів його акціонерів. Але вже за тиждень після того господарський суд таки визнав його банкрутом з боргами у 3,9 мільйона гривень.

А далі ділки вдалися до таких хитрощів: до господарського суду звертається новоявлений кредитор, якому начебто підприємство завинило 4,5 мільйона гривень. І власник підприємства борг визнав, от тільки сплатити його нічим. А відтак іншим кредиторам – то й поготів…

«Цікаво, що «кредитор», який так легко розкидається мільйонами, за даними його підприємницької звітності, вже майже десяток років практично не отримував прибутку, а у фінансовій звітності до податкової позичальника ці мільйони також ніде не були задекларовані. Отже, за висновком фахівців, договори позики та поруки були сфальсифіковані задля перешкоджання погашення підприємством своїх зобов’язань перед законними кредиторами, зокрема, бюджетом», – розповідає начальник головного відділу податкової міліції ДПІ у місті Хмельницькому Андрій Банашко.

У результаті такої цілеспрямованої діяльності власників та службових осіб авіакомпанії, спрямованої фактично на її фінансове знищення, була завдана матеріальна шкода у сумі понад 275 тисяч гривень.

За матеріалами головного відділу податкової міліції ДПІ у місті Хмельницькому розпочато кримінальне провадження, кваліфіковане за статтями 219 «Доведення до банкрутства» та частиною 2 статті 364-1 «Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми» Кримінального кодексу України.
http://ye.ua/news/news_11419.html
Прикрепления: 5206748.jpg(5.6 Kb)
 
АлОстапенкоДата: Среда, 11.09.2013, 08:29 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные

А зачем быдлу самолётами летать , наверняка если ничего за годы не сделал думает Хмельницкий губернатор Ядуха , и так чиновники будут ещё 100 лет инвестора искать .

А может его не надо искать , а хотя бы на год ввести в области мораторий на воровство чиновниками из бюджета , на трату бесконечных праздников и юбилеев , и по миру собрать деньги на открытие аэропорта , как это сделали вытряхнув десятки миллионов с Хмельницкого и Хмельниччины на бессмысленную безвкусицу на площади Независимости в виде парящих там трёх Проскуровский Вий с мёртвыми масками лиц , которыми впору детей пугать :Цитата
Небо для Хмельницького досі закрите

Обіцяні обласною владою польоти з Хмельницького до інших країн, чи хоча би Україною, так і залишилися обіцянками. Можновладці запевняли, що уже у вересні хмельницький аеропорт запрацює - перемовини вели щодо рейсів на Москву, Варшаву та Стамбул із трьома авіакомпаніями. До того ж на базі аеропорту повинні були організувати школу для пілотів. На підтвердження своїх слів у березні ухвалили й програму порятунку комунального підприємства «Аеропорт-Хмельницький». Проте віз й нині там...
http://ye.ua/news/news_13593.html


PS Осталось вспомнить Корнея Чуковского ... Не летайте дети в Африку (Хмельницкий ) гулять , там.....
Прикрепления: 7137511.jpg(53.0 Kb)
 
DoktorMooДата: Суббота, 16.11.2013, 00:20 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные

Украину старательно превращают обратно в аграрную страну. А сельчанину зачем куда-то летать? Ему землю пахать надо, и скотину кормить. А то еще уму-разуму наберется. Не, нечего. Устроить танцульки, и пусть доволен люд будет.
 
Громадська думка хмельничан » Жизнь горожан и чиновников - депутатов между выборами » Комфортно ли горожанам и наше место в рейтингах ? » Зачем Хмельницкому аэропорт -назад в каменный век
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: